hydraulik gdańsk chełm

Hydraulik Gdańsk Chełm ☎️ 578 199 994

Firma hydrauliczna z siedzibą w Gdańsku, oferuje usługi hydrauliczne w dzielnicy Gdańsk Chełm .Wykonujemy wszystkie prace związane z instalacjami hydraulicznymi / grzewczymi / sanitarnymi / gazowymi / wymianą instalacji / konserwacją / naprawami.
Nasz zespół hydraulików jest regularnie szkolony w zakresie najnowszych technologi wszyscy posiadamy uprawnienia sep gazowe i energetyczne .

Sytuacje awaryjne to problem z którym stykamy się na co dzień, jesteśmy na to przygotowani i staramy się pomóc w większości napraw i prac hydraulicznych tego samego dnia od przyjęcia zgłoszenia. Przyjeżdżamy do prostych awarii i usterek których naprawa zajmuje kilka minut np:wymiana uszczelki w syfonie po bardziej skomplikowaną operację, taką jak zlokalizowanie wycieku wody który wymaga profesjonalnego sprzętu,czasu i doświadczenia.

pogotowie hydrauliczne gdańsk chełm

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Chełm

Niezależnie od rodzaju awarii jaka cię zaskoczy nasi hydraulicy są zawsze w pogotowiu.Naprawiamy awarie wodno-kanalizacyjne,grzewcze i gazowe.Usługi wykonujemy profesjonalnymi narzędziami zawsze mamy zapas części zamiennych.

Udrażnianie kanalizacji

Całodobowe pogotowie kanalizacyjne w dzielnicy Gdańsk Chełm to usługa która polega na obsłudze i udrażnianiu sieci sanitarnych Oferujemy mechaniczne przepychanie rur spiralą elektryczną (zlew - kabina prysznicowa - brodzik - wanna - wc - pisuar - pion w bloku - umywalka - zlewozmywak - kratka podłogowa - syfon żeliwny pod wanną )Wuko urządzenie do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji (studzienki kanalizacyjne - wpusty uliczne - rewizje )

Inspekcja tv kanalizacji

Oferujemy usługi kamerą inspekcyjną .Posiadamy profesjonalne kamery renomowanej firmy Ridgid oraz Ibak. Wykonujemy inspekcję oraz monitoring kanalizacji podczas usuwania awarii instalacji sanitarnej - gdy powtarzają się regularnie zatory,aby zlokalizować problem.Kamera inspekcyjna służy również do sprawdzenia poprawności wykonania nowych instalacji i ich odbioru.Lokalizujemy przebieg rur pod ziemią oraz głębokość na której się znajdują.

Wykrywanie wycieków

Wyciek wody lub gazu ? Nie możesz ustalić skąd wycieka woda ? Spokojnie posiadamy profesjonalny sprzęt do lokalizacji i wykrywania wycieków w ścianach - pod podłogą - pod kafelkami - ustalamy przecieki z ogrzewania podłogowego - z instalacji wodociągowej - pod ziemią .Wykonujemy próby ciśnieniowe instalacji grzewczej - wodociągowej - gazowej.Po zlokalizowaniu wycieku hydraulik wykonuje naprawę punktową bez konieczności rozkuwania ścian na ślepo.

Usługi hydrauliczne

Zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy ciężko pracują,na dobrą reputację firmy i zadowolenie klienta. Realizujemy usługi hydrauliczne dla każdego klienta.Przestrzegamy ustalonych terminów. Nasze oferty są przejrzyste i wolne od ukrytych opłat.Jesteśmy świadomi znaczenia dobrze wykonanej pracy.Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najlepszy czas reakcji i niskie ceny usług. Nasi hydraulicy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,masz pytania zadzwoń : ☎️ 578 199 994