hydraulik gdańsk jasień

Hydraulik Gdańsk Jasień ☎️ 578 199 994

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z prawdziwą pasją pomagamy naszym klientom w Gdańsku we wszystkich problemach z hydrauliką. Zachęcamy do rozejrzenia się po naszej stronie i zapoznania się w tym co robimy.

Nie ma nic gorszego niż godziny oczekiwania na hydraulika w przypadku nagłej awarii hydraulicznej.Dzwoniąc do nas masz pewność,że trafiłeś na niezawodnego fachowca który przyjedzie o umówionej godzinie.W każdej dzielnicy Gdańska znajdują się nasi hydraulicy, dzięki czemu możemy szybko dodrzeć to twojego domu.

Zajmiemy się wszelkimi problemami z instalacją wodną - grzewczą - kanalizacyjną lub gazem, które możesz napotkać w domu od wymiany uszczelki po wykonanie skomplikowanej instalacji .

pogotowie hydrauliczne gdańsk jasień

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Jasień

Masz awarię ? pękła rura i zalewasz sąsiada a może zapchała się rura i wybija kanalizacja ? W tym przypadku wystarczy wezwać nasze pogotowie hydrauliczno-kanalizacyjne które w ekspresowym tempie usunie każdą usterkę .

Usuwanie wycieków

Pęknięcie rury w ścianie i pod podłogą i spowodowany tym wyciek wody to jedna z najczęstszych awarii hydraulicznych do których naprawy jesteśmy wzywani.Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykrywania wycieków w miejscach niedostępnych kamera termowizyjna - detektor szumów - mikro kamera inspekcyjna - detekcja gazem znacznikowym te urządzenia pozwalają nam dokładnie określić miejsce przecieku.

Monitoring kanalizacji

Kontrola rury kanalizacyjnej za pomocą kamery inspekcyjnej polega na wprowadzeniu do kanałów sanitarnych specjalnie zbudowanej wodoodpornej kamery wideo,na monitorze wyraźnie widać co się dzieje wewnątrz co pozwala zidentyfikować problemy takie jak uszkodzenie rur nieprawidłowe spadki oraz wady wykonawcze.Wykorzystujemy radiowy nadajnik wbudowany w głowicę kamery do dokładnego lokalizowania przebiegu rur pod ziemią.

Pogotowie kanalizacyjne

Jeżeli masz poważnie zapchane rury - używałeś środków chemicznych - kręciłeś ręczną spiralą i nic nie pomaga to zadzwoń do specjalistów od przepychania rur.Oferujemy mechaniczne udrażnianie wanny - brodzika - wc - toalety - zlewozmywaka - kabiny prysznicowej - odpływu pralki i zmywarki - pionu w bloku - bidetu -ubikacji - kratki podłogowej - przykanalików - wycinania korzeni - rur żeliwnych i kamionkowych.Posiadamy Wuko do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji.

Usługi hydrauliczne

Żadna usługa którą nam zlecisz nie jest dla nas za duża ani za mała. Podejmujemy się wymiany nieszczelnego kranu w kuchni,wymiany syfonu w umywalce oraz rozprowadzimy całą instalacje łącznie z montażem pieca gazowego.Zawsze przychodzimy do twojej nieruchomości ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami, częściami zamiennymi i materiałami instalacyjnymi potrzebnymi do natychmiastowego i skutecznego rozwiązania problemu z hydrauliką. Potrzebujesz pomocy ? Zadzwoń: ☎️ 578 199 994