hydraulik gdańsk jelitkowo

Hydraulik Gdańsk Jelitkowo ☎️ 578 199 994

Jeśli potrzebujesz doświadczonego hydraulika to jesteśmy do usług. Dzięki naszemu profesjonalnemu serwisowi wodno-kanalizacyjnemu twoje instalacje hydrauliczne zostaną naprawione w mgnieniu oka. Od wielu lat dostarczamy usługi hydrauliczne setkom klientów indywidualnych - firmom - restauracjom - hotelom - pensjonatom w Gdańsku Jelitkowie.Dołącz do grona zadowolonych klientów dzwoniąc pod numer czynny całą dobę ☎️ 578 199 994

Awarie hydrauliczne usuwamy przez cały rok - również w weekendy i święta.Bez względu na porę dnia jesteśmy gotowi do naprawy każdej usterki instalacji grzewczej - wodnej - kanalizacyjnej - gazowej gdy nie ma korków na drogach i mamy wolne terminy nasi hydraulicy dojadą do awarii w czasie do 1 godziny.

Z doświadczenia wiemy że znalezienie niezawodnego hydraulika, na którym można polegać może być nie łatwe.Dla tego w naszej firmie dbamy o dobrą współpracę na każdym etapie inwestycji i cieszymy się z rekomendacji zadowolonych klientów .Zawsze gwarantujemy wysoką jakość usług w dobrej cenie.

pogotowie hydrauliczne gdańsk jelitkowo

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Jelitkowo

Gdy w twoim domu zdarzy się awaria hydrauliczna pęknie rura czy zapcha się kanalizacja to skontaktuj się z naszym szybkim serwisem hydraulicznym.Naprawiamy awarie wod-kan, 7 dni w tygodniu - w tym święta.

Instalacje hydrauliczne

Wykonujemy montaż - remonty - modernizacje instalacji gazowych - sanitarnych - grzewczych - wodociągowych.Stosujemy systemy zaciskane i zaprasowywane takich firm jak Tece - Kan Therm - Viega - Pex. Technologia ta pozwala na trwałe i bezpieczne łączenie rur,trójników,podejść w instalacjach grzewczych - wodnych i gazowych.Na zamówienie klienta wykonujemy przeróbek instalacji w wyżej wymienionych systemach instalacyjnych.Udzielamy gwarancji montażowej.

Przepychanie rur

Pogotowie kanalizacyjne wykonuje hydrodynamiczne ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji - kanałów sanitarnych - studzienek - szamb - przykanalików - przepustów - kanałów - zaskorupień - osadów tłuszczu - usuwamy i wycinamy korzenie z rur kamionkowych i żeliwnych.Mechaniczne udrażnianie rur spiralą elektryczną z wymiennymi grotami do usuwania zatorów w ubikacji - wanny - zlewozmywaka - brodzika - kabiny prysznicowej - odpływu liniowego - kratki ściekowej - pionu - rewizji - wc - toaleta

Lokalizacja wycieków

Wykrywamy wycieki wody w instalacjach ogrzewania podłogowego - wodociągu - centralnego ogrzewania.Używamy profesjonalnej kamery termowizyjnej do badania miejsca wycieku a także stosujemy kilka innych metod .Miedzy innymi wprowadzając specjalny gaz znacznikowy do instalacji zostaje zlokalizowany przez detektor w miejscu przecieku.Akustycznie wyszukujemy szumów specjalną aparaturą.Metoda kontrastu uv oraz kamerą inspekcyjną do trudno dostępnych miejsc.

Usługi hydrauliczne

Działamy w branży usług hydraulicznych od ponad 20 lat i stale się rozwijamy.Klienci doceniają naszych rzetelnych hydraulików i to, że wykorzystujemy najnowszą technologię do dostarczania wysokiej jakości rozwiązań hydraulicznych. Pracujemy bardzo ciężko,aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z usług jakie wykonujemy. Potrzebujesz dobrego hydraulika zadzwoń : ☎️ 578 199 994