hydraulik gdańsk oliwa

Hydraulik Gdańsk Oliwa ☎️ 578 199 994

Szukasz hydraulika ? Zleć zadanie naszemu zespołowi doskonałych fachowców z wieloletnim doświadczenie i dobrymi opiniami od zadowolonych klientów. Niezależnie od wielkości zlecenia zawsze możesz liczyć na rzetelną i profesjonalną pomoc z naszej strony. Wykonujemy instalacje wodno - kanalizacyjne,grzewcze i gazowe a także usuwamy awarie które zdarzają się codziennie.

Obsługujemy klientów prywatnych firmy i instytucje. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą instalacji hydraulicznej , jej modernizacją lub naprawą,czy też potrzebujesz porady hydraulików specjalistów to zapraszamy do kontaktu odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania.

pogotowie hydrauliczne gdańsk oliwa

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Oliwa

Znalezienie wolnego i dobrego hydraulika w Oliwie może czasem być trudne.Jednak pęknięta rura lub niedrożna kanalizacja wymaga natychmiastowej naprawy. Dlatego w naszej firmie działa specjalistyczne pogotowie hydrauliczne.Nasi hydraulicy interweniują tak szybko, jak to możliwe.

Naprawa spłuczek

Zajmujemy się serwisem i naprawą spłuczek podtynkowych wszystkich marek.Naprawiamy najczęstsze awarie takie jak: przelewanie się wody ze zbiornika do muszli - spłuczka nie nabiera wody - wycieki między muszlą a ścianą - nie działające przyciski i system spłukujący - Wymieniamy zawory spustowe i napełniające - wężyki i popychacze

Udrażnianie kanalizacji

Nasze pogotowie kanalizacyjne jest wyposażone w profesjonalne urządzenia i maszyny do udrażniania rur odpływowych.Posiadamy Wuko do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji.Elektryczne spirale do mechanicznego przepychania rur oraz kamery inspekcyjne wpychane na włóknie oraz samojezdne.Udrażniamy studzienki - piony - przykanaliki - wanny - zlewy - wc

Instalacje hydrauliczne

Kompleksowe wykonawstwo instalacji hydraulicznych (gazowych - sanitarnych - grzewczych - wodociągowych ) Przyłącza wod - kan i gaz do budynków mieszkalnych .Instalacje wykonujemy z miedzi - stali - tworzyw sztucznych - oferujemy gwintowanie rur - stosujemy metodę zaciskową - zgrzewaną - skręcaną i spawaną .System Kan-Therm - Viega - Tece - Pex.

Usługi hydrauliczne

Korzystamy z najnowszych technologii i profesjonalnego sprzętu co zapewnia niezawodne i fachowe realizacje usług hydraulicznych. Zawsze dysponujemy zapasem części zamiennych,do szybkiego wykonania każdego zlecenia. Wykorzystaj naszą fachową wiedzę i konkurencyjne ceny jakie oferujemy.