hydraulik gdańsk siedlce

Hydraulik Gdańsk Siedlce ☎️ 578 199 994

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie.Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne wykonujemy instalacje dla sektora mieszkaniowego, gastronomicznego i przemysłowego.Zapewniamy wysoką jakość wykonania z wieloletnią gwarancją na naszą pracę.
Nasi hydraulicy są wyposażeni w najnowszy sprzęt i narzędzia oraz posiadają wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia do rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów z hydrauliką .

Gdy zaskoczy cię nagła awaria instalacji hydraulicznej,pęknie wężyk doprowadzający wodę do kranu lub spłuczki albo zapcha się toaleta to szybko szukasz pomocy profesjonalnego hydraulika który szybko usunie usterkę w twoim domu.Jeżeli nie masz zaufanego fachowca zapisanego w telefonie to po naszej wizycie już będziesz miał.Staramy się usuwać zgłoszone awarie tak szybko jak się tylko da dbamy o dobrą reputację firmy i zadowolenie klienta.

pogotowie hydrauliczne gdańsk siedlce

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Siedlce

Nasze całodobowe pogotowie hydrauliczno-kanalizacyjne i sprawdzony zespół hydraulików umożliwia natychmiastowe uzyskanie pomocy, niezależnie od tego, czy jest to poważna, czy niewielka awaria jeżeli mamy wolny zespół serwisowy wyjeżdżamy natychmiast po telefonie.

Przepychanie rur

Jeżeli masz poważnie zapchaną toaletę lub niedrożny zlew w kuchni - gdy samodzielne próby odetkania spełzły na niczym zadzwoń po profesjonalne pogotowie kanalizacyjne ze specjalistycznym sprzętem do udrażniania rur.Posiadamy elektryczną spiralę oraz Wuko i kamery inspekcyjne .Oferujemy mechaniczne udrażnianie rur - wanny - kabiny prysznicowej - brodzika - pionu w bloku - ubikacji - wc - toalety - pisuaru - umywalki - zlewu - zlewozmywaka - kratki -studzienki kanalizacyjne - rynny - poziomy -rewizje.

Naprawa spłuczki

Jesteśmy specjalistami od serwisu i naprawy spłuczek podtynkowych - kompaktów - dolnopłuków - górnopłuków. Naprawiamy takie usterki jak - spłuczka nie nabiera wody - wymiana zaworu spustowego - cieknąca spłuczka - wymiana uszczelek i zaworu spustowego - przycisk nie działa blokuję się - wymiana popychaczy - nasadki kozłowej - wymiana zaworów i wężyków naprawiamy spłuczki Grohe - Geberit - Tece - Valsir - Siamp - Viega - Koło - Cersanit - Schwab - Mepa - Friatec - Jomo - KKPol. Stosujemy Części oryginalne

Wykrywanie wycieków

Potrzebujesz specjalistycznej firmy do wykrycia wycieku wody lub gazu w trudnym do zlokalizowania miejscu ? Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wiedzę do zdiagnozowania miejsca w którym wystąpił przeciek z instalacji wodociągowej - grzewczej i gazowej.Oferujemy wykrywanie wycieków kamerą termowizyjną - metodą akustyczną - kamerą inspekcyjną - gazem znacznikowym - oraz metodą kontrastu uv .Lokalizujemy przecieki pod podłogą - w ścianach i pod ziemią.

Usługi hydrauliczne

Większości problemów z instalacją hydrauliczną można uniknąć, wykonując regularne prace konserwacyjne i przeglądy .Oferujemy kompleksową obsługę techniczną obiektów mieszkalnych i komercyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wszystkich aspektach hydrauliki,co pozwala nam oferować naszym klientom wysokiej jakości i konkurencyjnie cenowo usługi hydrauliczne na terenie Gdańska i okolic. Jeżeli potrzebujesz wyceny zadzwoń pod numer : ☎️ 578 199 994