hydraulik gdańsk żabianka

Hydraulik Gdańsk Żabianka ☎️ 578 199 994

Oferujemy niezawodne usługi hydrauliczne dla mieszkańców dzielnicy Żabianka w tym wykonywaniem i modernizacją instalacji grzewczych - sanitarnych - wodociągowych i gazowych. Nasz zespół doświadczonych hydraulików jest w gotowości do realizacji każdego zadania w blokach - kamienicach - domach i obiektach komercyjnych.Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług hydraulicznych po przystępnych cenach.Przez lata działalności zdobyliśmy bardzo wielu w pełni zadowolonych klientów.

Problemy z hydrauliką są bolączką mieszkańców starych bloków i kamienic a także nowych budowanych w pośpiechu osiedli. Słabo funkcjonująca instalacja, np.zapychające się rury odpływowe w łazience czy kuchni, przeciekająca spłuczka w toalecie lub zimne kaloryfery.Wezwij dobrego hydraulika który zna każde osiedle na Żabiance jak własną kieszeń który wykona kawał dobrej roboty w dobrej cenie.

pogotowie hydrauliczne gdańsk żabianka

Pogotowie hydrauliczne Gdańsk Żabianka

Gdy potrzebujesz szybkiej pomocy hydraulika do nagłej awarii zadzwoń i skorzystaj z pomocy naszego pogotowia hydraulicznego. usługa jest dostępna 7 dni w tygodniu i w święta. Rozwiązujemy problemy z instalacjami hydraulicznymi tak szybko, jak to możliwe. Przeważnie dojazd do awarii jest możliwy w ciągu godziny od zgłoszenia usterki.

Czyszczenie kanalizacji

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji to najbardziej skuteczna metoda usuwania niedrożności kanalizy sanitarnej i deszczowej posiadamy bardzo mocne Wuko oraz elektryczne spirale do usuwania korzeni z wnętrza rur , osadów i złogów tłuszczu,zapraw i farb budowlanych,dużej ilości papieru oraz twardych zaskorupień.Skutecznie udrażniamy rury w blokach - kamienicach - domach jednorodzinnych

Montaż instalacji

Wykonujemy instalacje sanitarne - grzewcze - gazowe - wodociągowe w nowych budynkach a także zajmujemy się remontami i modernizacją instalacji w starszych blokach i budynkach.Jeżeli potrzebujesz przeróbki podejść wody i kanalizacji w swoim mieszkaniu również możesz na nas liczyć .Zapewniamy materiały instalacyjne - gwarancję i wysokiej jakości wykonawstwo.Pracujemy na systemach Viega - Kan Therm - Pex -Tece.

Usługi gazowe

Montaż instalacji gazowych - Okresowe przeglądy - Podłączenie kuchenki gazowej - Sprawdzanie szczelności instalacji - Usuwanie wycieków gazu - Likwidacja rur gazowych - Montaż pieców jedno i dwu funkcyjnych - Próby ciśnieniowe - Wymiana zaworów - montaż płyt gazowych. Posiadam uprawnienia gazowe SEP pozwalające na wykonywanie wszelkich prac na instalacjach zasilanych gazem.Podbijam gwarancję.

Usługi hydrauliczne

Nasze usługi obejmują między innymi: montaż instalacji hydraulicznych, instalację urządzeń gospodarstwa domowego, dostosowanie instalacji do wymagań klienta,usuwamy wszelkiego rodzaju awarie. Jeśli chcesz, aby specjalista hydraulik przyjechał do twojego domu aby zdiagnozować problem lub wykonać wycenę zadzwoń : ☎️ 578 199 994