Wykrywanie rur w ziemi:


Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia  Łeba Pruszcz Gdański Banino Białogóra Rumia Reda Łeba Kartuzy

 

Bojano Kosakowo Choczewo Suchy Dwór Sobieszewo Somonino Chwaszczyno  

 

Straszyn Nowy Dwór Gdański Kolbudy  Wejherowo Puck Leźno  Władysławowo Luzino   

 

Jagatowo  Żukowo  Otomin  Pępowo Kowale  Borkowo Wieżyca Borcz

 

Tuchom Szemud Jastarnia Jastrzębia Góra Gniewino

 

Malbork Kwidzyn Sztum  Kartuzy Dzierżążno Ostrzyce Borcz Szymbark Kościerzyna Lębork

    

radiowa lokalizacja i wykrywanie rur pod ziemia gdansk sopot gdynia rumia pruszcz gdanski

Lokalizacja rur pod ziemią

Odnalezienie zasypanej rury lub studzienki kanalizacyjnej jest nie lada problemem jeżeli nie mamy projektu lub jest to bardzo stara instalacja dawno zapomniana. Nasza firma oferuje usługę lokalizowania instalacji podziemnych,jesteśmy w stanie ustalić dokładne położenie rur a także głębokość z dokładnością do 96%. Dzięki tym informacjom można wykonać wykop w jednym miejscu bez konieczności szukania na chybił trafił.

Jeżeli potrzebujesz ustalić gdzie znajdują się rury prowadzące do twojego budynku lub planujesz prace ziemne wiążące się z głębokimi wykopami gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia infrastruktury podziemnej (gaz-wodociąg - instalacja elektryczna i teletechniczna - kanalizacja) To ustalenie położenia tych instalacji zapewni bezpieczną realizację inwestycji.

Wykrywanie instalacji podziemnych

Dokładne ustalenie położenia podziemnej instalacji pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na szukanie zakopanej rury czy studzienki i jest o wiele tańsze.

detekcja wykrywanie rur i instalacji pod ziemią pomorskie
lokalizator ridgid trojmiasto

Lokalizator Ridgid

Do wykrywania podziemnej instalacji stosujemy lokalizatory NaviTrack Scout oraz SeekTech SR-20 Amerykańskiej firmy Ridgid jest to sprzęt z górnej półki.

sonda detektor wykrywacz rur

Sonda

Sonda to malutkie urządzenie wbudowane w głowicę kamery inspekcyjnej które emituje sygnał radiowy 512 kHz wysyłany do lokalizatora w celu namierzenia położenia sondy.

Raport z lokalizacji

Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas protokół w którym znajdziesz dokładne informacje gdzie dokładnie znajdują si,ę rury i na jakiej głębokości pod powierzchnią.

Usługi lokalizacji radiowej

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do wykrywania i detekcji ukrytych instalacji przysypanych ziemią - asfaltem - betonem oraz doświadczonymi technikami bardzo dobrze znającymi wszystkie aspekty odnajdywania rur pod ziemią.

Korzystając ze specjalistycznej technologii radiowej lokalizacji rur podziemnych,możemy ustalić dokładnie punkt wystąpienia usterki co pozwoli na znaczne obniżenie kosztów naprawy.

Lokalizujemy:


Oferujemy nasze usługi na terenie województwa Pomorskiego. Aby uzyskać konkurencyjną ofertę dotyczącą lokalizacji rur i kabli, skontaktuj się z nami pod numerem 578 199 994.