Montaż zlewu i umywalki :

Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto Pruszcz Gdański Sobieszewo Banino Rumia Pogórze Reda Straszyn Chwaszczyno Otomin Rewa Kosakowo Mechelinki Dębogórze Pierwoszyno Mosty Tuchom Dobrzewino Karczemki Rębiechowo Kielno Nowy Świat Barniewice Koleczkowo Bieszkowice Rokitnica Juszkowo Jankowo Gdańskie Cieplewo Kowale Borkowo Arciszewo Głebokie Bąkowo Lublewo Gdańskie
montaż zlewu zlewozmywaka gdansk gdynia sopot trojmiasto

Montaż zlewu i umywalki

Kiedy urządzasz kuchnie i łazienkę to konieczna jest instalacja zlewozmywaka kuchennego i umywalki w łazience. Niekiedy trzeba wykonać nową instalację lub zmodernizować istniejącą aby przygotować prawidłowe podłączenie wody i kanalizacji.
Nawet jeśli samodzielne wykonanie tej instalacji wydaje się proste,to tylko doświadczony hydraulik może zapewnić że połączenia są wykonane bezpiecznie i profesjonalnie co pozwoli na bezproblemowe użytkowanie przez lata.

Zajmujemy się również naprawą nieszczelnych zlewozmywaków i umywalek kiedy zauważysz wyciek w szafce pod zlewem i nie możesz samemu tego naprawić,skontaktuj się z nami wykonamy ekspresową naprawę.

Montaż zlewozmywaka kuchennego

Nasz hydraulik przekazuje ci szczegółową i przejrzystą wycenę montażu,która zawiera zalecane materiały. W przypadku wymiany zlewu ocenimy stan zainstalowanego systemu hydraulicznego. W razie potrzeby wymienimy zużyte rury - kształtki - wężyki i zawory aby uniknąć awarii w następnych latach.

montaz zlewu kuchennego

Hydraulik z uprawnieniami

Podłączenie urządzeń elektrycznych (zmywarki-podgrzewacze) wymaga uprawnień sep które posiadamy.

montaż zlewu cena

Cena

Zadzwoń do nas a przekonasz się że mamy bardzo przystępny cennik usług hydraulicznych w Trójmieście

gwarancja

Gwarancja

Zamawiając usługi hydrauliczne w naszej firmie masz gwarancję fachowej instalacji urządzeń sanitarnych.

Montaż umywalki łazienkowej

Oferujemy kompleksowy montaż wszystkich instalacji hydraulicznych w łazience takie jak podłączenie umywalki,montaż szafki pod umywalkę i wymiana baterii. Przy instalacji umywalki nasz hydraulik wykonuje podobne czynności jak w zlewie kuchennym.