Montaż podłogówki :

Gdańsk Trójmiasto Sopot Gdynia Banino Pruszcz Gdański Straszyn Sobieszewo Pogórze Kosakowo Rumia Rekowo Reda Bojano Chwaszczyno Otomin Rewa Koleczkowo Jagatowo Borkowo Rębiechowo Kowale Dębogórze Mosty Suchy Dwór Kielno Bojano Bieszkowice Zbychowo Miszewko Dobrzewino Lublewo Gdańskie Karczemki Rotmanka Juszkowo Cieplewo Puck Władysławowo Jastarnia Hel Jurata Przejazdowo Wiślinka Jankowo Gdańskie

Ogrzewanie podłogowe montaż serwis

Zadzwoń ☎️ 578 199 994

Wybór ogrzewania podłogowego jest gwarancją delikatnego i jednorodnego ciepła w mieszkaniu. Ten system ogrzewania oferuje znaczne oszczędności miejsca, ponieważ jest wbudowany w podłogę.
Elektryczne lub wodne ogrzewanie podłogowe jest bardzo komfortowe i jednocześnie pozwalające osiągnąć ogromne oszczędności ponieważ zużywa mniej energii w przypadku ogrzewania podłogowego woda jest podgrzewana do 40 stopni.

Niskotemperaturowe ogrzewanie jest idealne zarówno w mieszkaniu,jak i w domu. Na ogrzewanie podłogowe można układać wszystkie wykładziny podłogowe oraz płytki również oszczędza miejsce, ponieważ na ścianach nie ma już grzejników .

montaż ogrzewania podłogowego

Montaż ogrzewania podłogowego

Elektryczne ogrzewanie podłogowe Składa się z maty grzejnej podłączonej do zasilania 230v, który rozprasza delikatne ciepło przez promieniowanie które regulujemy termostatem .
Wodne ogrzewanie Składa się z rur podłączonych do centralnego ogrzewania, w których woda krąży w obiegu zamkniętym z kotła lub pompy ciepła. Biorąc pod uwagę początkowy koszt i wymagane prace związane z instalacją, ten system można zamontować w nowych budynkach.

Cena podłogówki

Koszt instalacji ogrzewania podłogowego wyceniamy po przesłaniu projektu lub wizycie na miejscu.

Uprawnienia

Posiadamy uprawnienia elektryczne i hydrauliczne do wykonywania instalacji podbijamy karty gwarancyjne.

Gwarancja

Na wykonane instalacje grzewcze otrzymują państwo gwarancje i protokół odbiorczy systemu grzejnego.

Instalacje grzewcze

Wykonujemy wszystkie niezbędne instalacje niezbędne do podłączenia podłogówki oraz wykonujemy sprawdzenie szczelności i uruchomienie systemu .