Montaż kuchenek gazowych :
Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto Banino Suchy Dwór Kosakowo Rumia Dębogórze Rumia Reda Koleczkowo Bojano Dobrzewino Sobieszewo Rębiechowo Tuchom Otomin Karczemki Pruszcz Gdański Straszyn Rewa Mosty Mechelnki Pogórze Jankowo Gdańskie Kowale Borkowo Miszewo Miszewko Bieszkowice Łężyce Kielno Bąkowo
montaz podłaczenie kuchenki i plyty gazowej gdansk sopot gdynia trojmiasto

Podłączenie kuchenki i płyty gazowej

Zadzwoń ☎️ 883 731 238

Instalacja urządzeń zasilanych gazem musi zostać wykonana przez wykwalifikowanego hydraulika z uprawnieniami gazowymi który profesjonalnie wykona montaż a następnie sprawdzi szczelność wszystkich połączeń co pozwoli na bezpieczne użytkowanie kuchenki gazowej.

Jeżeli właśnie kupiłeś nową kuchenkę gazową lub chcesz wymienić starą to skorzystaj z oferty doświadczonego gazownika który podłączy twoje urządzenie bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po każdej instalacji nasi specjaliści wyjaśnią jak prawidłowo korzystać z kuchenki gazowej i podbiją kartę gwarancyjną z datą i numerem uprawnień.

Sprawdzenie szczelności instalacji

Wszystkie instalacje gazowe muszą być sprawdzane pod kątem szczelności przed oddaniem do użytku.

proba sprawdzenie szczelności instalacji gazowej gdansk gdynia sopot
podlączenie kuchenki gazowej cena

Cena

Usługi gazowe i podłączenie kuchenki wyceniamy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z klientem.

Usługi hydrauliczne

Profesjonalne usługi gazowe wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt gwarancją bezpieczeństwa

gazownik z uprawnieniami

Gazownik z uprawnieniami

Montaż urządzeń gazowych wykonuje doświadczony hydraulik z uprawnieniami gazowymi

Usługi gazowe

Wykonujemy montaż - konserwację i naprawę instalacji gazowych na terenie Trójmiasta i w promieniu 60 km .Zapewniamy udaną współpracę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Wykrywanie i usuwanie wycieków gazu

W przypadku znacznych wycieków gazu możliwe jest wyczucie wycieku ze względu na specyficzny zapach substancji THT obecnej w gazie ziemnym który dodaję zakład gazowniczy w celu wykrycia nieszczelności.

Mniejsze wycieki są trudniejsze do wykrycia. Do tego celu używamy bardzo precyzyjne urządzenia pomiarowe,regularnie kalibrowane dzięki którym jesteśmy w stanie określić obecność wycieku, a także jego miejsce .

Po wykryciu miejsca wycieku przystępujemy do naprawy i likwidacji ulatniającego się gazu a następnie przeprowadzamy ponowną kontrolę szczelności zakończoną protokołem .