Udrażnianie rur w miejscowościach:
Sopot Gdynia Gdańsk Chwaszczyno Straszyn Banino Kolbudy Rumia Bojano Suchy Dwór Rewa Kosakowo Pierwoszyno Reda Jagatowo Lublewo Gdańskie Otomin Osowa Rębiechowo Pępowo Rotmanka Dobrzewino Karczemki Sobieszewo Kowale Borkowo Mikoszewo Jantar Stegna Sztutowo  Kąty Rybackie  Krynica Morska Nowy Dwór Gdański Popowo Cedry Wielke Junoszyno Stegienka Kiezmark Ryki Dworek Wiślinka Bogatka Przejazdowo Szerzawa Trzcinisko Wocławy Grabiny Zameczek Różyny Łęgowo Rusocin Czeczewo Pszczółki Ulkowy Żukczyn Sobowidz Trąbki Wielkie Pręgowo Puck Władysławowo Jastrzębia Góra Łapino Bielkowo Szemud Niestępowo Przyjaźń Sitno Czaple Borowiec Leźno Miszewo Warzenko Czeczewo Kielno Kamień Kielnieńska Huta Kowalewo Przodkowo Żukowo Bożanka Bieszkowice Głazica Dąbrówka Kłosowo Borcz Otalżyno Jeleńska Huta Donimierz Szemudzka Huta Małkowo Smołdzino Kobysewo Warzenko Rębiska Tokary Psalmo Pomieczyno Hopy Sitna Góra Sianowo Gowino Ustarbowo Dąbrówka Osłonino Kąpino Połchowo Żelistrzewo Mrzezino Bolszewo Orle Sławutowo Piaśnica Domatowo Mechowo Rekowo Górne Rekowo Dolne Łebcz Swarzewo Mieroszyno Borcz Ostrowo Jastrzębia Góra Chałupy Jurata Kuźnica Hel Jastarnia Cetniewo Czarny Młyn Karwia Karwieńskie Błoto Krokowa Sławoszyno Starzyno Goszczyno Darzlubie Lukowo Nadole Żarnowiec Opalino Wierzchucino Kartoszyno Bychowo Prusewo Perlino Paradyż Gościcino Luzino Kębłowo Barłomino Robakowo Smażyno Tupadły Rozewie Kaczyniec Starzyński Dwór Werblinia Dębki
mechaniczne udrażnianie i przepychanie rur kanalizacyjnych gdansk sopot gdynia

Udrażnianie i przepychanie rur Gdynia Gdańsk Sopot

Jeżeli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie masz zapchany odpływ w kuchni lub łazience. Mamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt do udrażniania kanalizacji.

Możemy udrożnić dowolny odpływ metodą ciśnieniową lub spiralą elektryczną a po wykonanej usłudze przeprowadzamy kontrolę instalacji kamerą inspekcyjną.

Wizyta hydraulika trwa zwykle około godziny a rury zlewu, wanny, prysznica lub pionu wytrzymają w idealnym stanie długo po naszej wizycie .

Pogotowie kanalizacyjne

Oprócz czyszczenia domowych instalacji sanitarnych i kanalizacji obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, biura,hotele,fabryki i restauracje w Trójmieście

udrażnianie i przepychanie kanalizacji gdańsk banino sopot pruszcz gdański sopot gdynia

Profesjonalny sprzęt

Kamera inspekcyjna

Lokalizator Ridgid Scout

Samochód z zabudową Wuko

Elektryczne spirale

Radiowa lokalizacja uszkodzeń

Doświadczenie

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w świadczeniu usług kanalizacyjnych dla klientów indywidualnych i komercyjnych w Trójmieście.

gwarancja

Gwarancja

Nasza firma daje gwarancję na skuteczne udrażnianie zatorów z którymi inni sobie nie poradzili. Po zleceniu wystawiamy protokół oraz fakturę.

Mechaniczne udrażnianie rur kanalizacyjnych

Mechaniczne czyszczenie odpływów to świetny sposób na odetkanie wszelkich zapchanych rur w budynku. Spirala elektryczna składa się z przepycharki (maszyna z silnikiem obracająca spiralę z dużą prędkością) oraz zestawu łączonych spiral,dzięki czemu możemy udrażniać odcinki do 70 metrów.
Używamy elektrycznego przepychacza w zestawie z wymiennymi końcówkami do różnych średnic rur i wszelkich rodzajów zanieczyszczeń (tłuste osady,zaskorupienia,zbity papier itp.).

Przyczyny powstawania zatorów i niedrożności

Awarie instalacji sanitarnej zdarzają się często z powodu braku konserwacji oraz przez nieodpowiednie użytkowanie :

 

Wrastanie korzeni drzew do rur -korzenie poszukując wilgoci i wody często dostają się do wnętrza rur uszkadzając je oraz wskutek rozrastania się doprowadzają do zablokowania odpływu .

 

Używanie toalety jako kosza na śmieci – Wiele osób uważa, że wszystko co się zmieści do wc można spłukać i popłynie do oczyszczalni . Pamiętaj wrzucanie chusteczek nawilżanych oraz innych materiałów (szmat – zapraw – farb – gruzu) jest najczęstszą przyczyną awarii. Powoduje to poważne zapchania rur oraz może doprowadzić do uszkodzenia przepompowni na ulicy.

 

Tłuszcz i osady – W Odpływie kuchennym z biegiem lat zmniejsza się przekrój wnętrza rury przez gromadzenie się osadów z detergentów oraz tłuszczu i resztek jedzenia.Po około 5-10 latach użytkowania należy wykonać dokładne czyszczenie kanalizacji spiralą elektryczną aby przywrócić instalację do stanu “nowości” .

Przepychanie zlewu – zlewozmywaka – umywalki

Oferujemy usługę udrażniania zlewów kuchennych i  umywalek łazienkowych na terenie Trójmiasta. Nasi hydraulicy mogą fachowo rozwiązać problem w twoim odpływie kuchennym.

Jeśli występuje problem z częstym zapychaniem się zlewu w kuchni,możemy go zdiagnozować i zalecić plan naprawczy,który skutecznie odetka odpływy. Przez lata użytkowania resztki żywności,osady tłuszczu i szlamów gromadzą się w rurach prowadząc do zapchania.

Z naszych rozmów z klientami wynika że do poważnych zapchań dochodzi co 7-8 lat użytkowania zlewu i zmywarki . W skład udrożnienia zlewozmywaka wchodzi demontaż syfonu /rozdrabniacza i dokładne wyczyszczenie z osadów + mechaniczne czyszczenie kanalizacji.Opcjonalnie inspekcja kamerą.

przepychanie zlewu i zlewozmywaka w kuchni

udroznienie wc ubikacji toalety

Udrożnienie wc toalety ubikacji

Każdy, kto miał zatkaną toaletę,rozumie problem, jaki stwarza brak możliwości skorzystania w potrzebie.Gdy domowe sposoby zawodzą i próbujemy kręcić ręczną spiralą bez powodzenia oznacza to większy zator który usunie tylko profesjonalna maszyna którą posiada każdy dobry hydraulik w Trójmieście.


Usuwamy zatory powstałe na skutek nadmiaru wrzuconego papieru toaletowego,chusteczek nawilżanych,koszyczków zapachowych,zapraw budowlanych,tamponów,podpasek,pieluch i resztek jedzenia.

Naprawa i czyszczenie młynków wc (pomporozdrabniaczy)


Zawsze demontujemy wc przed włożeniem spirali aby nie porysować ceramiki.Wyciągamy również przedmioty które wpadły do muszli sedesowej.

Udrażnianie wanny kabiny prysznicowej brodzika
Jeżeli podczas korzystania z prysznica zauważysz, że wokół twoich stóp gromadzi się woda, której spłynięcie zajmuje dużo czasu to oznaka niedrożności. Możesz także poczuć nieprzyjemny zapach wydobywający się z kanalizacji.

Kolejnym charakterystycznym znakiem jest zalewanie podłogi łazienki wodą wylewającej się z kratki ściekowej w podłodze (syfon żeliwny w posadzce zalecamy wykucie go i modernizację odpływu)

Niekiedy konieczny jest demontaż kabiny prysznicowej lub wycięcie rewizji w kafelkach pod wanną aby dostać się do rur w celu odetkania .

udrażnianie wanny kabiny prysznicowej brodzika

przepychanie udrażnianie pionów i poziomów kanalizacyjnych

Przepychanie pionów i poziomów kanalizacyjnych

Instalacje sanitarne w blokach i kamienicach są bardziej narażone na zapchanie ze względu na ilość mieszkańców wykorzystujących wspólne odpływy.

 

W starszych budynkach kanalizacja jest wykonana z rur żeliwnych i kamionkowych w których na skutek zużycia i uszkodzeń często dochodzi do zatorów.Oferujemy udrażnianie pionów w blokach spiralą elektryczną oraz metodą ciśnieniową.