Usługi Wuko woj.Pomorskie

Gdańsk Sopot Gdynia Chwaszczyno Pruszcz Gdański Banino Rekowo Puck Władysławowo Jastrzębia Góra Rumia

 

Kąpino Otomin Wejherowo Reda Sobieszewo Juszkowo Rotmanka Bojano Suchy Dwór Pierwoszyno Kosakowo Pogórze

 

Wiślinka Sobieszewo Rębiechowo Lublewo Gdańskie Ulkowy Sulmin Borkowo Kowale Dębogórze Mechelinki

Mosty Koleczkowo Rewa Będzieszyn Jagatowo Borcz Kielno Straszyn Grabiny Zameczek Jankowo Gdańskie

Dobrzewino Rokitnica Cieplewo Pępowo Czaple Nowy Dwór Wejherowski Bieszkowice Zbychowo Barniewice Karczemki

wuko ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Wuko ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie ciśnieniowe kanalizacji jest najszybszą i najskuteczniejszą technologią czyszczenia kanałów sanitarnych.Nasze Wuko używa pompy ciśnieniowej o wydatku wody 120l/min i ciśnieniu około 200 bar który wyrzuca wodę przez elastyczny wąż na odległość 120 metrów.

Wąż ciśnieniowy jest wyposażony w różnorodne dysze zaprojektowane do przecinania najcięższych zatorów spowodowanych przez korzenie drzew,tłuszcze,piasek i muł oraz twarde osady i zaskorupienia.
Wuko przebija się przez przeszkody wewnątrz rury kanalizacyjnej rozbijając zator strumieniem wody a następnie wypłukuje dokładnie całą rurę.

Po wykonanym płukaniu hydrodynamicznym cała średnica rury zostanie dokładnie wyczyszczona,co pozwoli wykonać dokładną inspekcję kanalizacji w celu oceny stanu kanału

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji jest szczególnie skuteczne w usuwaniu trudnych zatorów w głównych kanałach kanalizacyjnych i zewnętrznej kanalizacji deszczowej .

Inne metody czyszczenia kanalizacji sanitarnej spirale elektryczne nie są tak skuteczne w walce z korzeniami drzew lub twardymi osadami mineralnymi, które gromadziły się w miarę upływu czasu w rurach.

Usuwanie korzeni z rur

Częstą przyczyną zablokowanych odpływów kanalizacyjnych są korzenie drzew. Korzenie drzew są przyciągane przez wilgoć i są w stanie przebić rurę.Po wejściu do środka korzenie rozrastając się działają jak zaczep na inne przedmioty takie jak chusteczki nawilżane,papier które są spłukiwane do kanalizacji. Nasze dysze ciśnieniowe posiadają specjalne głowice tnące do wycinania korzeni z rurociągu.

Cena

Usługi pojazdem płuczącym Wuko wyceniane są w zależności od rodzaju zlecania (ryczałt,stawka godzinowa)

profesjonalny serwis

Profesjonalny serwis

Usługi wod-kan wykonuje doświadczona kadra znająca każdy aspekt kanalizacji sanitarnej.

gwarancja skutecznosci

Gwarancja skuteczności

Metoda hydrodynamiczna gwarantuje 100% skuteczności w udrażnianiu kanalizacji.

Czyszczenie kanałów pod ciśnieniem

Kiedy standardowe metody udrażniania kanalizacji nie są skuteczne wezwij pogotowie kanalizacyjne dysponujące pojazdem z zabudową Wuko aby dokładnie wyczyścić rurociąg sanitarny.

 

Co to jest Wuko i jak działa ?

Ciśnieniowe czyszczenie i udrażnianie kanalizacji samochodem z zabudową Wuko polega na wykorzystaniu pompy ciśnieniowej napędzanej silnikiem spalinowym która spręża wodę do 200 bar
Następnie sprężona woda jest przesyłana wężem ciśnieniowym do głowicy czyszczącej co pozwala nam dotrzeć do każdego zakamarka rury. Ciśnienie jest wystarczająco wysokie aby usunąć wszelkiego rodzaju osady i zanieczyszczenia z kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Na wężu ciśnieniowy można zamontować różnorodne głowice czyszczące, które odpowiadają rodzajowi zatoru i rozmiarowi rury. Wuko to bez wątpienia najskuteczniejszy sposób udrażniania kanalizacji.