Wymiana wodomierza
Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia Banino Pruszcz Gdański Rumia Banino Chwaszczyno Tuchom Bojano Reda Koleczkowo Suchy Dwór Dębogórze Karczemki Mosty Rewa Borkowo Pierwoszyno Kowale Mechelinki Lublewo Gdańskie Sobieszewo Wiślinka Cedry Wielkie Bieszkowice Juszkowo Rokitnica Leźno Pępowo
wymiana i montaż wodomierzy i ciepłomierzy gdańsk sopot gdynia

Wymiana wodomierzy legalizacja

Zadzwoń ☎️ 883 731 238

Wodomierz pozwala mierzyć ilość wody i ścieków zużywanych w określonym czasie.Wodomierze muszą być zainstalowane we wszystkich budynkach w celu rozliczenia rachunków za wodę z siecią wodociągową.

Wymiana lub legalizacja wodomierza jest konieczna po upływie pięciu lat użytkowania,lub na skutek uszkodzenia.Korzystając z usług profesjonalnego hydraulika masz pewność że wymiana wodomierzy zostanie wykonana fachowo.

wymiana wodomierza gdansk sopot gdynia pruszcz gdanski banino straszyn rumia reda kosakowo pogórze

Montaż wodomierzy

Rozstaw i wielkość wodomierza jest standardowa i pasuje każdej instalacji wodociągowej.Montaż licznika musi przebiegać zgodnie z procedurą określoną przez sieć wodociągową.

 • Wymiana wodomierzy elektronicznych
 • Legalizacja -protokoły odbiorcze
 • Wymiana ciepłomierzy
 • Montaż wodomierzy ogrodowych
 • wymiana wodomierza cena

  Konkurencyjne ceny

  Oferujemy atrakcyjny cennik wymiany liczników na ciepłą i zimną wodę

  Usługi hydrauliczne

  Wymiana zaworów przed i za wodomierzami - przeróbki instalacji wodociągowej

  Uprawnienia

  Posiadamy uprawnienia do legalizacji urządzeń pomiarowych w budynkach

  Jak odczytać wodomierz ?

  Prawidłowy odczyt umożliwi dokładne obliczenie zużycia wody w celu rozliczenia z zakładem wodociągowym,a nawet pozwoli na wykrycie wycieku wody (kiedy cyfry obracają się a nie korzystamy z wody).

  Wodomierze posiadają 5 czarnych cyfr na białym tle i 3 czerwone cyfry na białym tle. Pierwsze cyfry od lewej strony odpowiadają zużyciu wody w metrach sześciennych i te liczby spisujemy.

  Jeżeli mamy wyciek możemy poobserwować cyfry po prawej stronie (czerwone na białym tle)jeśli się obracają to znak że gdzieś mamy wyciek.

  Wymieniamy wodomierze dla :

  Spółdzielnie mieszkaniowe - mieszkania - domy - wspólnoty mieszkaniowe - firmy - fabryki - hotele - restauracje - osiedla - pensjonaty - administracja .

  Przy większej ilości punktów pomiarowych do wymiany stosujemy atrakcyjne rabaty

  usługi wykonujemy z własnym materiałem oraz powierzonym przez inwestora.